Související zápasy

FBC Kutná Hora
258_20230117_121241.jpg

Juniorky předvedly skvělý výkon

Další dva ligové zápasy odehrály juniorky ve Rtyni v Podkrkonoší.

FBC Kutná Hora x HAGA Girls Pardubice 15:2
Branky KH: 4 Němcová D. (2 Trpišovská, 2 Beranová), 2 Beranová (Trpišovská, Jiroudková), 2 Blahníková (Jiroudková, Trpišovská), 2 Jiroudková (Němcová D.), 2 Trpišovská (Němcová D.), Forštová (Trpišovská), Zabloudilová (Forštová), Procházková (Blahníková). 

Soupeřky měly pouze šest hráček do pole. Od první minuty bylo jasné, že budou celý zápas bránit a vyrážet do nebezpečných brejků. Holky dobrou kombinací překonaly „zaparkovaný autobus“ a v zápase si s chutí zastřílely. Chci je pochválit, že nepolevily a do konce se snažili o naši kombinační hru.

FBC Dobruška x FBC Kutná Hora 2:6
Branky KH:

Dobruška je první v tabulce a všichni jsme se těšili na odvetu. V prvním zápase jsme tahaly za kratší konec. Od prvních minut bylo jasné, že holky budou muset přidat a zrychlit svoji hru. Ve druhé třetině jsme více drželi míček a začali udávat tempo hry. Poslední třetina byla jednoznačně naše a holky dotáhly zápas do jasného vítězství, ke kterému nám pomohla skvěle chytající Simona Jelínková. V zápase měla několik těžkých zákroků a holky hodně podržela.

Sestava KH: Jelínková - Forštová, Procházková, Němcová D., Zabloudilová, Hartlová, Blahníková, Jiroudková, Beranová, Trpišovská. 

Tomáš Reinert