Z města perníků přivezli dorostenci 6 bodů

V sobotu 3. prosince jsme s dorostenci vyrazili na další turnaj do nafukovací haly v Pardubicích. Zde chlapci sehráli dva zápasy proti FBC Hradec Králové a TJ Turnov.

Úvodní zápas nabídl od první minuty kvalitní podívanou. Hrálo se v rychlém tempu a početná skupina fanoušků si určitě přišla na své. Po vyrovnané první a druhé třetině se naše hra trochu uklidnila a kluci začali proměňovat nabídnuté střelecké příležitosti. V zápase dominovala bratrská dvojice Trníků.

Proti Turnovu jsme od začátku chtěli vyzkoušet změny ve složení jednotlivých formací. S tímto soupeřem, kterého musíme přehrávat, se nám absolutně nepovedla první třetina. Hráči pomalu kombinovali, jednotlivci přehrávali situace a výsledkem byl průběžný stav 1:1. Naštěstí zabrala krátká porada mezi třetinami. Sestavu jsme vrátili do původního složení, a přestože náš výkon nebyl nijak oslnivý, tak na soupeře stačil.

FBC Kutná Hora x FBC Hradec Králové 9:4 (3:2,2:2,4:0)

Branky a asistence K.H.: 4. Jakub Martínek /Matyáš Vašíček/, 11. Matyáš Vašíček,14. Michal Hruška, 23. Marek Trník /Štěpán Blahník/, 25. Michal Trník /Marek Trník/, 31. Marek Trník / Marek Trník/, 32. Jakub Martínek / Jan Kuba/,37. Marek Trník /Michal Trník/, 43. Marek Trník

Poměr střel: 24:20, vyloučení 0:4, využití 1:0

FBC Kutná Hora x Florbal T.K.S. TJ Turnov 10:2 (1:1, 3:0, 6:1)

Branky a asistence K.H.: 1. Michal Trník, 18. Marek Trník, 23. Jan Kuba/Michal Hruška/, 26. Jan Kuba/Michal Hruška/, 33. Marek Trník/Štěpán Blahník/, 37. Tomáš Tvrdík/Matyáš Vašíček/, 37. Michal Trník/ Marek Trník/, 39. Matyáš Vašíček/Štěpán Blahník/, 41. Štěpán Blahník /Michal Hruška/, 41. Matyáš Vašíček/Tomáš Tvrdík/

Poměr střel: 29:11, vyloučení 1:0, využití 0:1