Související zápasy

FBC Kutná Hora
96_20220222_173135.jpg

Junioři doma kralovali

Dva vítězné zápasy mají za sebou junioři. Na domácím hřišti v tréninkové hale si v neděli poradili jak se druhým týmem tabulky, tak i s pátým celkem soutěže. Ziskem šesti bodů si junioři upevnili první příčku a dál vévodí 3. lize.

FBC Kutná Hora x Horní Počernice Orka B 2:0
Branky KH: Vavřina (Měšťánek), Danda (Němec). 

Od úvodu utkání byli Kutnohorští florbalisté lepším týmem. Ačkoliv od začátku přistoupili na hru soupeře a hráli s nimi nahoru dolů, vytvářeli si více brankových příležitostí. Kámen úrazu bylo však v její efektivitě, mnohdy netrefili poloprázdnou branku. Nakonec však i díky zvládnuté přesilové hře skórovali a celý zápas vyhráli. Byl to bojovný zápas se šťastným koncem.

FBK Fat Pipe Vosy Praha x FBC Kutná Hora 2:12
Branky KH: 2 Danda (Vavřina, Holub), 2 Beil (Martin, Měšťánek), 2 Trník Mi. (2 Trník Ma.), Vavřina, Trník Ma. (Měšťánek), Martin (Vašíček), Němec (Vašíček), Vávra P. (Trník Ma.), Měšťánek (Beil).  

Zápas začal ve velice vysokém tempu a hrálo se opět hodně nahoru a dolů. Avšak produktivita, která v prvním zápase chyběla, se zlepšila. Po první třetině výsledek na tabuli ukazoval skóre 3:1. Do dalších třetin Kutná Hora začala s lepší kombinační hrou a ukázala pohledný florbal. Soupeř dokázal hrozit z brejkových situací, ale naštěstí pro kutnohorské hráče nebyl dostatečně důrazný v koncovce a tak si Kutná Hora došla pro suverénní vítězství 12:2.

Sestava KH: Franc V., Kareš - Beil, Holub, Němec, Vávra P., Martin, Zubec, Danda, Měšťánek, Trník Ma., Trník Mi., Franc J., Vašíček, Vavřina.

- Adam Rowe -