Související zápasy

FBC Kutná Hora

Junioři jsou zpět na čele 3. ligy

Dva zápasy v nedalekém Kolíně odehráli o víkendu junioři. V případě dvou výher se mohli svěřenci trenéra Adama Rowe posunout zpět do čela tabulky 3. ligy. Na programu byl i zápas s domácím výběrem a utkání se hrálo za velmi početné návštěvy.

FBC Kutná Hora x Viking TJ Kobylisy B 8:3
Branky KH: 2 Trník Ma. (Trník Mi., Němec M.), 2 Trník Mi. (Trník Ma.), Němec M. (Beil), Holub, Martin (Beil), Vašíček (Němec M.).

Utkání se hrálo ve vysokém tempu, kdy se hra přelévala ze strany na stranu a v držení míčku se pravidelně střídaly oba týmy. Skóre utkání otevřela Kutná Hora, Kobylisy dokázaly ale vždy zareagovat a celou první část držely krok. Od druhé třetiny přebrali otěže zápasu Kutnohorští a začali diktovat tempo hry. Výsledkem je jasné vítězství o pět branek.

FBC Kutná Hora x FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 11:2
Branky: 3 Trník Ma. (Měšťánek, Trník Mi., Franc V.), 3 Trník Mi. (2 Trník Ma., Vašíček), 2 Martin, Němec M. (Trník Ma.), Vašíček (Beil), Měšťánek (Trník Mi.).

Kutná Hora vstoupila do zápasu ve stejném tempu a stylu, jako končila to první utkání. Kolín byl aktivnější, byl hladový po míčku, ale Kutnohorští si s tím s ledovým klidem vždy poradili. Během prvních dvou třetin diktovala Kutná Hora hru, což se projevilo na vysokém vedení 9:0. Kolín v poslední třetině začal více napadat rozehrávku soupeře, hrozil z brejkových situací a dokázal dokonce dvakrát skórovat a kosmeticky upravit skóre utkání. Kutná Hora však vzápětí přidala další dvě branky a mohla se radovat z vysokého vítězství a důležitého bodového zisku.

Hodnocení trenéra Adam Rowe: "I když jsme se museli v první třetině prvního zápasu srovnat, abychom se soupeřem nehráli hru nahoru dolů, kluci předváděli, že umí hrát nádherný florbal. Dařilo se nám kombinačně, střelecky, ale co je nejdůležitější, týmově! Lepší výkon jsem od kluků ještě neviděl.“

Sestava Kutné Hory: Kareš, Franc V. - Beil, Holub, Němec M., Martin, Kobylarz, Měšťánek, Trník Ma., Trník Mi., Franc J., Vavřina, Vašíček.