Související zápasy

FBC Kutná Hora
124_20220405_161232.jpg

Junioři vyhráli poslední dva zápasy sezóny a slaví celkové prvenství

Junioři odehráli v neděli 3. dubna poslední dva zápasy v tomto soutěžním ročníku. O celkové prvenství ve 3. lize bojovali junioři v pražské Exe sport aréně.

FBC Kutná Hora x SK Florbal Benešov 4:2
Branky KH: 3 Danda (Holub, Martin), Martin (Měšťánek).

Kutnohorští zaspali úvod zápasu, Benešov se dostal do brzkého dvoubrankového vedení. Poté Kutná Hora zlepšila hru do obrany a soupeře už k ničemu vážnějšímu nepustila, a to i díky skvěle chytajícímu Karešovi. V ofenzívě se dokázala čtyřikrát prosadit, otočit vývoj utkání a i díky hattricku Dandy dovedla zápas do vítězného konce. 

FbŠ Bohemians B x FBC Kutná Hora 0:7
Branky KH: 2 Vavřina (Holub, Měšťánek), Danda (Vávra F.), Holub (Vavřina), Martin (Němec), Měšťánek (Martin), 36. Němec (Vávra P.).

Kutná Hora předvedla ve druhém zápase proti rezervě pražských Bohemians dominantní výkon. Svého soupeře přehrála kombinační hrou, neustále si vytvářela brankové příležitosti, ve kterých byla hodně produktivní. Bezchybná obrana podpořena kvalitním výkonem brankáře France slavila úspěch a Kutná Hora si připsala vítězství, které jí zaručilo celkové prvenství ve 3. lize! 

Sestava KH: Kareš, Franc V. - Franc J., Vávra F., Vávra P., Danda, Měšťánek, Vavřina, Martin, Němec, Holub.

Hodnocení trenéra Kutné Hory - Adam Rowe: „Poslední zápasy jsme si náležitě užili. Jsem rád, že kluci ukázali, že umí hrát krásný florbal. Kluci plnili veškeré pokyny, byli důrazní v soubojích, hráli pohledný kombinační florbal a výkony našich skvělých brankářů neměli chybu. Dvě výhry na závěr sezóny, to je prostě paráda. Chtěl bych poděkovat klukům za celou sezónu, a to hlavně i dorostencům, kteří nám po celou sezónu pomáhali. Klukům, kteří letos juniorským věkem končí v mládežnických kategoriích, přeji hodně dalších úspěchů v dospělém florbale a děkuji za spolupráci.“