Související zápasy

FBC Kutná Hora

Šest zápasů, šest výher. Junioři vládnou 3. lize

Junioři zamířili k dalším ligovým zápasům do Benešova. Na programu byly zápasy s druhým a třetím týmem tabulky.

FBC Kutná Hora x FbK Fat Pipe Vosy Praha 4:1
Branky K. Hory: Vavřina (Němec), Měšťánek (Vavřina), Vašíček (Trpišovský), Holub.

Kutná Hora kontrolovala dvě třetiny hru, nepouštěla soupeře do hry a postupně si vybudovala slušný náskok. Ve třetí části se hra začala přelévat ze strany na stranu. Vosy neměly co ztratit a zvýšily aktivitu v napadání, díky které si vytvořily několik nebezpečných útoků. A v tu dobu přišla chvíle brankáře Kareše, který svůj tým podržel a Kutná Hora si tak připsala další tři body do tabulky.

Horní Počernice Orka B x FBC Kutná Hora 3:4  po náj.
Branky K. Hory: Trník Mi. (Vašíček), Beil (Martin), Holub, rozhodující nájezd Holub.

Souboj o průběžné první místo v tabulce. Orka využila svého aktivního nástupu do utkání a jako první v zápase skórovala. I přes obdrženou branku byla Kutná Hora v první části lepším týmem a zaslouženě se v 9. minutě dočkala vyrovnání. Scénář z první třetiny se opakoval i v té druhé, Orka hned v jejím úvodu vstřelila vedoucí branku. Ale tentokrát na vyrovnání nečekali Kutnohorští moc dlouho, po minutě to bylo 2:2. O minutu a půl později se poprvé v zápase radovali z vedoucí branky Kutnohorští, kteří těžili ze své aktivity. Třetí část nabídla jenom jednu branku a to do kutnohorské sítě. O bonusovém bodu navíc pak musely rozhodnout nájezdy, ve kterých byli Kutnohorští stoprocentní a slaví další výhru do tabulky.

Sestava Kutné Hory: Franc V., Kareš - Beil, Holub, Němec, Martin, Zubec, Danda, Trpišovský, Měšťánek, Trník Mi., Trník Ma., Franc J., Vavřina a Vašíček.

Hodnocení trenéra Kutné Hory - Adam ROWE: Během obou zápasů jsme kontrolovali hru převážně my, ale trápili jsme se v zakončení. Kdybychom dali více branek, mohli jsme oba zápasy hrát více v klidu. Přesto však kluci předvedli nádherný florbal se vším všudy a s přehledem si drží první příčku v tabulce.