Zobrazeno 21 až 30 z celkem 35 článků.

Dorostenci porazili v přípravě Pardubice

Ve čtvrtek 3. listopadu odehráli dorostenci odvetný přípravný zápas proti Pardubicím. Tentokrát v jejich domácí sportovní hale Dašická. Svou povedenou premiéru si v zápase odbyl brankář Jakub Hyhlík.

Představení bojovnosti v Liberci

Dorostenci Kutné Hory chtěli proti Mladé Boleslavi odčinit těsnou prohru z druhého kola (KH – MB 3:4) a otupit dobré napadání soupeře. To se jim sice dařilo, přesto v první třetině inkasovali pouze oni, a to po individuálních chybách při bránění jeden na jednoho.

Turnaj v Liberci se dorostencům nepovedl

Proti Náchodu nastoupili naši dorostenci s velkým odhodláním, i když je čekal tým, proti kterému ještě nehráli. V úterý se jim povedl přípravný zápas proti Pardubicím, a tak všichni očekávali podobný výkon.

Bravo! Dorostenci postupují do elitního koše

Dorostenci Kutné Hory zahájili sezónu dvěma výhrami, a tak na ně čekal na domácí půdě nelehký úkol porazit alespoň jednoho ze špičkových týmů, buď Mladou Boleslav anebo Českou Lípu, aby se probojovali do elitního koše 1. dorostenecké ligy.

Program na víkend: Domácí turnaj dorostenců!

V neděli odehrají domácí soutěžní turnaj ve sportovní hale Klimeška dorostenci! Přijďte je podpořit v cestě za postupem! A mužské áčko pojede v sobotu do Mladé Boleslavi.

Dorostenci si z Mladé Boleslavi odvezli dvě výhry!

Dorostenci Kutné Hory zahájili sezónu v Mladé Boleslavi proti Hradci Králové. Od začátku byli lepší na hřišti s velkým množstvím šancí. Svůj tlak ale nedokázali gólově vyjádřit. Naopak, soupeř z brejků trestal. Hra kutnohorských se tedy ve druhé třetině více koncentrovala na zakončení, což vedlo k úspěchu a otočení skóre v jejich prospěch.